VHODNÉ PRO VŠECHNY

S vaším rozhodnutím stát se zástupcem značky VERWAY, jste položili základy pro větší osobní a finanční svobodu . Sebeurčení je rozhodujícím milníkem pro uspokojení, naplnění a prosperitu, bez ohledu na to, zda to znamená flexibilní plánování, osobní rozvoj, pravidelné příjmy nebo skutečnou kariérní alternativu.

VERWAY znamená bohatství příležitostí a rovnosti. Nezáleží na tom, odkud pocházíte , kolik je Vám let, s tím, jaké předchozí znalosti nebo jaké školení máte, začínáte u nás. Všechno, na čem záleží, je to kam jdete . 

Definujte svůj úspěch podle svých vlastních představ, dosáhněte ho podle svých vlastních pravidel a vybudujte si život, o kterém jste vždy snili.

VERWAY začíná novou dimenzi vydělávání peněz . Vychutnejte si výhody své práce aniž byste museli čekat na úvěr, protože denní bonusové platby jsou samo- vysvětlující. Funguje to jednoduše: náš sofistikovaný systém umožňuje snadno přijímat všechny bonusové platby na e-peněženku - každý den!

VERWAY AMBASSADOR

Mimochodem, vydělávání peněz nebylo nikdy jednodušší než dnes . Přesvědčte se o jedinečnosti, špičkové kvalitě a bezkonkurenčním poměru ceny a výkonu v sortimentu VERWAY a jednoduše nás doporučte vaší rodině , v práci nebo v kruhu přátel a známých. I s 10 až 20 stálými zákazníky máte v kapse atraktivní příjmy ve výši přibližně 5.000 až 10.000 Kč . Výhoda VERWAY: Spotřební produkty obecně generují vyšší obrat zboží a tím i pravidelnější nákup.

Až 30% okamžitá sleva na nákup na objednávku pro vlastní potřebu

Až 22% cash back bonus na osobní objednávky výrobků

Až 20% internetový bonus na maloobchodní prodej prostřednictvím vlastního internetového obchodu VERWAY

DOSÁHNĚTE VÍCE DÍKY BUDOVÁNÍ TÝMU 


AKTIVNÍ AMBASSADOR

Již máte malý okruh zákazníků a nyní budujete svůj vlastní prodejní tým paralelně. Svému týmu ukážete, jak si mohou vydělat 10.000 až 30.000 Kč měsíčně. Pomůžeme Vám s budováním týmu, prodejem a zákaznickým servisem. Příjmy navíc mohou být prvním krokem k samostatné výdělečné činnosti ; rozhodnutí je na vás.

Až 45% na přímý prodej
Denní výplata bonusu na VERWAY e-wallet

Až 39,5% bonus přes obrat týmu

Až 3,5% bonus na konci roku

A JE TOHO VÍC, MOŽNOSTI JSOU NEOMEZENÉ


Aktivní rozvoj prodeje otevírá zcela nové možnosti a nabízí mnoho výhod . Aktivní propagace nových ambassadorů značky VERWAY je v popředí. Použijte svou vlastní síť a síť svých členů k rozšíření své prodejní sítě. Příjem 50.000 - 100.000 Kč za měsíc a více je to možné! Rozhodněte se svobodně, zda chcete, aby vaše druhá kariéra byla hlavní pracovní náplní. Jako nezávislý podnikatel si tak vybudujete stabilní pasivní příjem.

CHCETE ZMĚNIT ŽIVOT?

Buďte změnou sami a něco změňte.